fbpx
+48 58 380 11 55

Zadzwoń - doradzimy!

biuro@coffee-style.pl

Napisz do nas

Pn - Pt: 10:00 - 17:00

Godziny pracy

Ekspres Jura

Ekspres do kawy Jura – legendarny smak, pionierskie rozwiązania technologiczne

Ekspres do kawy Jura od wielu lat uważany jest za kwintesencję szwajcarskiej precyzji, niezawodności i innowacyjnych rozwiązań. Szwajcarska firma Jura Elektroapparate AG działa na rynku kawowym już od 1931 roku. Przez cały ten czas nieustannie zachowuje pozycję lidera wśród ekspresów do kawy klasy premium. Ich produkty uosabiają nie tylko najlepszy smak i aromat kawy, ale także wyjątkowe wzornictwo i niezrównaną łatwość obsługi.

Pomagamy dobrać odpowiedni dla Ciebie model ekspresu Jura

Ekspresy Jura – w aromatycznej podróży do idealnego smaku świeżo palonej kawy

Jura jest jedynym producentem na świecie specjalizującym się wyłącznie w produkcji automatycznych ekspresów do kawy klasy premium. Grono ponad 70 światowej sławy specjalistów od lat dąży do uzyskania najlepszych wyników w parzeniu aromatycznej kawy. Proces impulsacyjnego parzenia kawy (P.E.P.) – oto klucz w drodze do sukcesu i zachowania wyjątkowego aromatu każdego napoju kawowego marki Jura.

Ekspres Jura to nie tylko pełne zaawansowanie technologiczne, ale także niebywała prostota obsługi i niepowtarzalne wzornictwo. Jura słynie z odpowiedniego doboru harmonijnych, opływowych linii i stosowania najwyższej jakości materiałów. Ich produkty sprostają wymaganiom nawet najbardziej wybrednym miłośnikom estetyki i ponadczasowego piękna, które nigdy nie przemija.

Ekspres do kawy Jura – profesjonalny sprzęt na potrzeby klientów klasy premium

Ekspres Jura to idealny superautomat, który sprosta wymaganiom każdego biura – tego mniejszego i tego większego. Sprzęt ten zachwyca prostotą obsługi i doskonałą wydajnością, dzięki czemu radzi sobie w miejscach o zróżnicowanym zapotrzebowaniu na kawę. Świetnie sprawdza się przede wszystkim w miejscach publicznych – sklepach, hotelach, salonach fryzjerskich, barach i restauracjach.

Klienci cenią sobie ekspresy do kawy Jura z uwagi na ich wieloletnią trwałość i wytrzymałość, która łączy się z troską o środowisko naturalne. Możliwość automatycznego przyrządzania ulubionych napojów kawowych, uproszczone procesy czyszczenia ekspresów – wszystko to zoptymalizowano w taki sposób, by jak najbardziej ograniczyć ilość zbędnych odpadów.

Wypełnij formularz - Zamów darmowe próbki kawy

UWAGA! Bezpłatne próbki kaw są przeznaczone jedynie dla firm (przy zamówieniu, poza danymi adresowymi, należy podać nr NIP).