fbpx
+48 58 380 11 55

Zadzwoń - doradzimy!

biuro@coffee-style.pl

Napisz do nas

Pn - Pt: 10:00 - 17:00

Godziny pracy

Ekspres Carimali kolbowy

Ekspresy kolbowe Carimali – wysoka jakość poparta wieloletnim doświadczeniem

Ekspresy kolbowe Carimali to wyjątkowe urządzenia produkowane przez znaną, włoską grupę Carimali, która istnieje na światowym rynku kawowym od ponad 100 lat. Ekspresy na pozór skromne i oszczędne w swej formie od lat zachwycają eleganckim, tradycyjnym designem i szerokim wyborem funkcjonalności. Ich prostota obsługi, jak również wysoka jakość wykonania sprawiają, że świetnie sprawdzają się w wielu lokalach gastronomicznych, takich jak m.in. restauracje, bary oraz kawiarnie.

Wśród ekspresów kolbowych Carimali, które wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością, znajdziemy m.in. takie modele jak Carimali Diva (ekspres dwu- oraz trzygrupowy), ekspres Carimali Kicco (jedno- lub dwugrupowy), jak również światowe bestsellery, ekspresy Carimali Bubble (jedno- lub dwugrupowe).

Pomagamy dobrać odpowiedni dla Ciebie model ekspresu Carimali

Ekspresy kolbowe Carimali – produkty, które sprostają wymaganiom profesjonalnych baristów

Ekspresy kolbowe Carimali wspaniale łączą w sobie nowoczesny design, wdrożenie niezawodnych technologii, jak również prostą, intuicyjną obsługę. W zależności od tego, jaki model wybierzemy, otrzymujemy sprzęt o zróżnicowanej wydajności, która w przypadku urządzeń trzygrupowych może sięgać nawet do 720 filiżanek dziennie. Co ważne, znajdziemy w nich również praktyczny licznik, który stale wskazuje ilość wydawanych porcji, co jest przydatnym rozwiązaniem w przypadku lokali przygotowujących duże ilości kawy.

Na szczególną uwagę w ekspresach kolbowych Carimali zasługuje nietuzinkowy, często wręcz awangardowy design, który w ekspresach Diva zachwyca efektownym oświetleniem bocznym, natomiast w ekspresach Kicco zwraca uwagę subtelnymi liniami bocznymi. Dodatkowo, większość modeli oferuje opcję wzbogacenia o dodatkowe komponenty, takie jak m.in. podgrzewacz filiżanek, czy też ręczny spieniacz mleka.

Carimali – włoska tradycja i pasja w parzeniu doskonałej kawy

Carimali to prawdziwa legenda na światowym rynku urządzeń do parzenia kawy. Firma została założona w 1919 roku w Mediolanie i już w 1932 roku stworzyła pierwszy na świecie ekspres do kawy z pionowymi bojlerami oraz ogrzewaniem gazowym. Obecnie w dorobku marki Carimali znajdziemy duży wybór ekspresów w pełni zautomatyzowanych, jak również tradycyjnych ekspresów kolbowych Carimali, które wspaniale łączą w sobie tradycyjne, włoskie wzornictwo oraz bogactwo innowacyjnych technologii.

Carimali od wielu lat działa w poszanowaniu lokalnych tradycji parzenia kawy, jak również w zgodzie ze zmieniającym się preferencjami klientów międzynarodowych, oferując im najnowocześniejsze, wysoce zaawansowane technologicznie urządzenia. Energooszczędność, solidna konstrukcja, łatwość czyszczenia i konserwacji – to zaledwie kilka z wielu atutów tradycyjnych ekspresów kolbowych Carimali, które warto wybierać do każdego lokalu gastronomicznego.

Wypełnij formularz - Zamów darmowe próbki kawy

UWAGA! Bezpłatne próbki kaw są przeznaczone jedynie dla firm (przy zamówieniu, poza danymi adresowymi, należy podać nr NIP).