fbpx
+48 58 380 11 55

Zadzwoń - doradzimy!

biuro@coffee-style.pl

Napisz do nas

Pn - Pt: 10:00 - 17:00

Godziny pracy

Ekspres do kawy do sklepu

Ekspres do kawy do sklepu

Ekspres do kawy do sklepu to coraz częściej spotykana forma oferowania kawy na mieście. Stwórz przytulną strefę kawiarnianą w swoim sklepie 🏪 i zainwestuj w profesjonalny automat do kawy do sklepu!

Myślisz o ekspresie do kawy do sklepu, który da Ci dodatkowy zarobek 💲💲, ale nie wiesz jak za to się zabrać? Nie przejmuj się, możesz na nas liczyć. Doradzimy aby Twój automat do kawy był idealny do Twoich warunków 👌.

Doradzamy idealny ekspres do kawy do sklepu

Ekspres do kawy – zbędny gadżet czy inwestycja w rozwój firmy?

Szybka kawa kupiona podczas wybierania warzyw na zupę lub bułek na śniadanie? Dlaczego nie! To, co kiedyś wydawało się nierealne, dziś staje się coraz popularniejszym trendem w wielu osiedlowych sklepach spożywczych oraz sklepach convenience. Nikogo zatem nie dziwi już ekspres do kawy w Żabce, który każdego poranka czeka na spragnionych tego aromatycznego napoju smakoszy. Skąd bierze się tak duże zainteresowanie kawą przygotowaną w ekspresie do kawy w sklepie?

Znaczący wpływ ma na to z pewnością narastające tempo życia zauważalne wśród społeczeństwa. W czasach, w których śniadanie spożywamy w biegu, a o napawaniu się aromatem świeżo zaparzonej kawy w kawiarni możemy tylko pomarzyć, idealnie sprawdza się kawa przyrządzana w kawiarce w sklepie. Co więcej, za taki napój zapłacimy zdecydowanie mniej niż w lokalu z prawdziwego zdarzenia – mała czarna w Żabce lub Małpce Express będzie nas kosztować zaledwie od 3 zł, natomiast ten sam napój w kawiarni to koszt co najmniej 3 razy wyższy.

Jak widać, stworzenie kącika kawowego w sklepie może okazać się z doskonałą inwestycją dla właściciela danego lokalu i wiąże się z poniesieniem stosunkowo niedużych nakładów finansowych na ten cel. Co jest zatem potrzebne, by serwować klientom smaczną, świeżą kawę, którą będą mogli wypić w drodze do pracy? Ekspres do kawy do sklepu i świeżo palona kawa ziarnista – tylko tyle i aż tyle!

Jak wybrać odpowiedni automat do kawy do sklepu?

Skoro wiemy już, że ekspres do kawy jest w stanie przyczynić się do podniesienia obrotów w sklepie i pomaga w zdobyciu nowych klientów, czas zastanowić się, jakie urządzenie spełni najlepiej swe funkcje. Zarówno w małych sklepach osiedlowych, jak i w większych marketach najlepiej sprawdzi się profesjonalny, automat do kawy do sklepu, który umożliwi przygotowanie aromatycznej kawy w ciągu zaledwie kilkunastu sekund.

Czym powinien wyróżniać się taki ekspres? Powinien on mieć podobne funkcje jak maszyna, na której zakup decydują się właściciele stacji paliw. Wśród czynników, na które warto zatem zwrócić uwagę, zalicza się:

  • wydajność – w zależności od tego, czy prowadzisz mały sklepik, czy też jesteś właścicielem dużego obiektu handlowego, ekspres do sklepu powinien być odpowiednio dopasowany pod względem ilości przyrządzanych kaw w Twoim sklepie. Wśród modeli dostępnych na rynku znaleźć można automaty przyrządzające od 60 do 300 filiżanek kawy dziennie;
  • intuicyjność obsługi – w sklepach i dyskontach najlepiej sprawdzają się ekspresy automatyczne, które nie wymagają dodatkowego przeszkolenia pracowników w zakresie ich obsługi, a także ekspresy samoobsługowe, jak np. kawomat w Żabce, który może być obsługiwany przez klienta;
  • rozbudowane menu – każdy klient może mieć zupełnie inne preferencje smakowe, w związku z czym warto, by ekspres do kawy do sklepu mógł przygotowywać nie tylko klasyczne espresso, ale także różne rodzaje kaw czarnych i mlecznych (w przypadku tych ostatnich dobrze sprawdzi się ekspres z nowoczesnym systemem spieniania mleka). Ci, którzy chcą rozszerzyć swoją ofertę o dodatkowe napoje, mogą również zastanowić się nad zakupem ekspresu, który posiada dodatkowy zbiornik na produkty instant, by móc w ten sposób serwować gorącą czekoladę;
  • automatyczne systemy czyszczenia i konserwacji – ważną funkcjonalnością w ekspresie do sklepu jest także możliwość włączenia funkcji automatycznego czyszczenia i odkamieniania, by móc w ten sposób utrzymywać urządzenie w czystości;
  • możliwość wyboru opcji leasingowania – ten ostatni parametr być może nie dotyczy samej konstrukcji urządzenia, ale również powinien być wzięty pod uwagę podczas wyboru kawiarki do sklepu. Właściciele sklepów, którzy nie chcą generować zbyt dużych kosztów związanych z prowadzeniem działalności, mogą zdecydować się nie tylko na zakup nowego urządzenia, ale także na opcję leasingowania, czyli odpłatnego użytkowania sprzętu w ustalonym czasie i na warunkach określonych w umowie. Wówczas właściciel zobowiązuje się do comiesięcznego opłacania rat za użytkowanie ekspresu do kawy w Żabce lub w innym sklepie.

Jaką kawę wybrać do ekspresu w sklepie?

Wybór odpowiedniego ekspresu do kawy do sklepu to jedno, jednak musimy pamiętać, że równie ważny jest dobór ziaren, które pozwolą na przygotowanie aromatycznej, wyśmienitej kawy. Chociaż na rynku znajdziemy duży wybór kaw ziarnistych, które kuszą stosunkowo niską ceną, to my jednak zachęcamy do kierowania się przede wszystkim jakością ziaren, a także ich doskonałym smakiem i aromatem.

W naszej rzemieślniczej palarni kawy Coffee Style od wielu lat pomagamy klientom w doborze automatów do kawy, a także opracowujemy dla nich najlepsze mieszanki świeżo palonych kaw ziarnistych. Służymy wszelką pomocą w doborze ziaren, które sprawdzą się podczas przyrządzania kaw czarnych i mlecznych, a także wskazujemy te rozwiązania, które będą odpowiednie dla danego biznesu. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty ekspresów do kawy do sklepu (w tym także opcji leasingowania) oraz kaw ziarnistych, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Zapraszamy!

Najpopularniejsze ekspresy do kawy do sklepu

Ekspres do kawy w zabce - Franke A300
Automat do kawy do sklepu - WMF 1300 S
Ekspres do kawy - WMF 5000 S
Ekspres do kawy do sklepu - Dr.coffee Minibar S
Ekspres do kawy Zabka - WMF 1100 S
Kawiarka sklep - Franke A400
Wypełnij formularz - Zamów darmowe próbki kawy

UWAGA! Bezpłatne próbki kaw są przeznaczone jedynie dla firm (przy zamówieniu, poza danymi adresowymi, należy podać nr NIP).