fbpx
+48 58 380 11 55

Zadzwoń - doradzimy!

biuro@coffee-style.pl

Napisz do nas

Pn - Pt: 10:00 - 17:00

Godziny pracy

Ekspres do kawy na stacje paliw

Ekspres do kawy na stacje paliw

Ekspres do kawy na stacji paliw  zwiększa jej prestiż i liczbę klientów. Dla aż 69% konsumentów stacja paliw jest najpopularniejszym miejscem, gdzie kupują kawę “na mieście”. Serwuj klientom wyśmienitą kawę , która pobudzi ich podczas podróży. Czy szukasz ekspresu do kawy na stację Orlen, BP, Shell, Moya, innej sieci czy też na stację niezależną, to u nas na pewno znajdziesz właściwy model 👌.

Niezależnie czy znasz już potrzeby Twojej stacji paliw, czy też dopiero zastanawiasz się jaką wydajność ekspresu na stację paliw potrzebujesz, jakie opcje musi mieć ekspres oraz jaki budżet jest do tego potrzebny, możesz na nas liczyć 👍. Pomożemy wybrać optymalny ekspres, który pozwoli Ci rozwijać Twój biznes 💰!

Pomagamy dobrać idealny ekspres na stację

Ekspres na stacje paliw – czy to konieczność?

Kiedyś stacja paliw kojarzyła się wyłącznie z możliwością zatankowania samochodu, jednak dziś jest to miejsce, które daje nam znacznie większe możliwości. To tu możemy zatrzymać się, by odpocząć i zjeść coś dobrego lub napić się wyśmienitej kawy przed rozpoczęciem dalszej podróży. Nikogo już nie dziwi zatem automatyczny ekspres do kawy na stacji Orlen, który gwarantuje niemal bezobsługową obsługę, a przy tym pozwala na przyrządzenie smacznej, pobudzającej kawy.

Z drugiej strony, pamiętajmy, że ekspres do kawy (Orlen jest tego najlepszym przykładem) to nie tylko niezbędne wyposażenie na stacji paliw, ale przede wszystkim bardzo dobra inwestycja, którą warto wziąć pod uwagę, prowadząc tego typu działalność. Decydując się na zakup ekspresu, jesteśmy w stanie zwiększyć obroty na stacji paliw, a przy tym podwyższyć standard obsługi klientów, co z pewnością wpłynie korzystnie na wzrost liczby nowych klientów, którzy odwiedzą naszą stację. Oczywiście, aby tak się stało, konieczny jest odpowiedni dobór ekspresu do kawy jak na Orlenie, który będzie wykonany z wysokiej jakości materiałów, a przy tym zapewni odpowiednią wydajność i smak kawy porównywalny do tej, którą otrzymamy w ulubionej kawiarni. Jakie parametry należy zatem wziąć pod uwagę podczas wyboru ekspresu do kawy na stacje Orlen, Shell, BP czy niezależną?

Ekspres do kawy na stację paliw – jak wybrać?

Idealny ekspres do kawy na stacje paliw powinien spełniać trzy kluczowe warunki – być wytrzymały, wydajny i funkcjonalny. Nie zapominajmy, że to jedno urządzenie będzie każdego dnia przygotowywać dziesiątki kubków gorącego naparu, w związku z czym musi być przygotowane na ciągłą pracę. Jakie modele spełniają wszystkie powyższe parametry? Na szczególną uwagę zasługują profesjonalne ekspresy automatyczne o dużej wydajności, sięgającej nawet do kilkuset filiżanek kawy w ciągu dnia. Co ważne, są to urządzenia, które przygotowują wiele różnych rodzajów kawy po naciśnięciu zaledwie jednego przycisku.

Wśród czynników, którymi powinien charakteryzować się dobry ekspres do kawy na stację paliw, zalicza się także:

  • bezpośrednie podłączenie do wody – nieustane napełnianie zbiornika na wodę przy dużym natężeniu ruchu na stacji benzynowej mogłoby być problematyczne dla pracowników, dlatego też warto, by urządzenie miało stały dostęp do wody;

  • duża wydajność – co to oznacza w praktyce? Urządzenie, które wykorzystywane jest na dużych stacjach paliw, jak np. ekspres do kawy Orlen, powinien przygotowywać od 150 do 300 filiżanek kawy, tak, by sprostał potrzebom danego lokalu;
  • intuicyjna obsługa – ekspres na stacje paliw powinien być na tyle prosty w obsłudze, by klienci mogli samodzielnie przygotować ulubiony napój, bez konieczności angażowania w ten proces pracowników stacji;
  • możliwość zainstalowania odpływu dla tacy ociekowej do dużego zbiornika – z pozoru mało istotne udogodnienie zyskuje na znaczeniu w przypadku stacji paliw. Dzięki niemu pracownicy nie są zmuszeni do częstego opróżniania tacki, a także zbiornika na fusy, co jeszcze bardziej automatyzuje proces serwowania kawy klientom;
  • rozbudowane menu – chcąc sprostać zróżnicowanym potrzebom i preferencjom smakowym klientów, warto, by ekspres do kawy jak na Orlenie przygotowywał różne rodzaje kaw czarnych i mlecznych, a także herbatę. Dodatkowym atutem będzie z pewnością sprzęt, w którym umieszczony jest także zbiornik na produkty instant, by móc w ten sposób przygotować m.in. gorącą czekoladę;
  • rozbudowany system mleczny – profesjonalny ekspres na stację paliw powinien oferować pełen wachlarz kaw mlecznych, takich jak m.in. latte macchiato lub cappuccino. W związku z tym warto, by zastosowano w nim nowoczesny system mleczny, za sprawą którego każdy napój będzie smakował naprawdę wyśmienicie;
  • możliwość blokady ustawień przez administratora – jak już wspomnieliśmy, ekspres na stacje paliw to w większości przypadków urządzenie samoobsługowe, dlatego też ważne jest, by mieć pewność, że klienci nie będą dokonywali żadnych zmian w ustawieniach.

Ekspres do kawy na stację benzynową – zakup czy leasing?

Jak nietrudno się domyślić, zakup profesjonalnego ekspresu do kawy stacje paliw to niemały wydatek, na który nie każdy właściciel stacji może sobie pozwolić. Wychodząc zatem naprzeciw rosnącym potrzebom naszych klientów, w Coffee Style oferujemy możliwość leasingu ekspresu do kawy, co jest doskonałą opcją m.in. dla tych firm, które dopiero rozpoczynają swoją działalność i nie chcą generować dużych kosztów związanych z jej prowadzeniem.

Czym tak naprawdę jest opcja ekspres do kawy na stację paliw w leasingu? Jest to możliwość odpłatnego użytkowania wybranego urządzenia w określonym czasie i na określonych warunkach. W zmian za korzystanie z ekspresu leasingobiorca płaci raty przez cały okres trwania umowy. Co ważne, ekspresy po zakończeniu leasingu przechodzą na własność leasingobiorcy. Na sprzęt udzielana jest gwarancja z możliwością jej przedłużenia. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez nas opcji leasingowania ekspresu na stacje paliw, skontaktuj się z nami!

Najpopularniejsze ekspresy do kawy na stację paliw

Orlen ekspres do kawy - Franke A300
Ekspres do kawy stacja paliw - WMF 1300 S
Ekspres do kawy na stacji Orlen - WMF 5000 S
Ekspres na stacje paliw - Dr coffee Minibar S
Ekspres do kawy Orlen - Franke A600
Ekspres do kawy na stacje paliw - Dr.Coffee F2 Plus
Wypełnij formularz - Zamów darmowe próbki kawy

UWAGA! Bezpłatne próbki kaw są przeznaczone jedynie dla firm (przy zamówieniu, poza danymi adresowymi, należy podać nr NIP).