fbpx
+48 58 380 11 55

Zadzwoń - doradzimy!

biuro@coffee-style.pl

Napisz do nas

Pn - Pt: 10:00 - 17:00

Godziny pracy

Ekspres Nuova Simonelli

Nuova Simonelli – mistrzowska jakość i precyzja wykonania ekspresów kolbowych

Ekspres Nuova Simonelli to profesjonalny sprzęt do parzenia kawy w każdej gastronomii. Od lat imponuje wysoką jakością wykonania i niepowtarzalnym designem. Nuova Simonelli jest jedną z dwóch marek będących własnością włoskiej grupy Simonelli Group, działającej na rynku kawowym od 1936 roku. Jest równocześnie ambasadorem espresso na świecie. W ofercie marki NS znaleźć można przede wszystkim profesjonalne, innowacyjne ekspresy kolbowe i młynki do kawy, dzięki którym espresso smakuje jak nigdy dotąd.

Pomagamy dobrać odpowiedni dla Ciebie model ekspresu Nuova Simonelli

Ekspres kolbowy Nuova Simonelli – innowacje kluczem do sukcesu

Ekspresy Simonelli przykuwają naszą uwagę przede wszystkim maksymalnym zaawansowaniem technologicznym i ciekawymi, funkcjonalnymi rozwiązaniami, które ułatwiają pracę ze sprzętem. Marka NS od wielu lat współpracuje z uniwersytetami z całego świata. To pozwala im na wdrożenie innowacyjnych, międzynarodowych patentów związanych z produkcją maszyn baristycznych. Od 2009 roku ekspresy Nuova Simonelli są oficjalnym sprzętem wykorzystywanym podczas Mistrzostwa Świata Baristów.

Nuova Simonelli – ekspresy do kawy, którym możesz ufać

Ekspresy do kawy Nuova Simonelli z powodzeniem znajdują swoje zastosowanie zarówno w mniejszych, jak i większych gastronomiach. Sprawdzają się w kawiarniach, restauracjach, hotelach lub bistro.

W ofercie marki znaleźć można przede wszystkim ekspresy Simonelli Aurelia, które przez wiele lat były oficjalnym sprzętem wspomnianej wcześniej imprezy, World Barista Championships. W najnowszej odsłonie ekspres ten przyjął nazwę Aurelia Wave, który zachwyca nienagannym wyglądem i doskonałą funkcjonalnością.

Dla klientów, którzy oczekują sprzętu o podwyższonej wydajności marka Nuova Simonelli proponuje dwugrupowe ekspresy kolbowe Simonelli Aurelia oraz Simonelli Appia. W wersji jednogrupowej, dostosowanej do użytku domowego i do gastronomii o niewielkich potrzebach wydajnościowych, najlepiej sprawdzą się ekspresy NS Appia, Oscar II oraz NS Musica.

Nuova Simonelli to ekspresy kolbowe, które zapewnią nie tylko najwyższą jakość przyrządzanej kawy, ale także konkurencyjne ceny, zdecydowanie wyróżniające się na tle sprzętów produkowanych przez konkurencyjne marki. Firma przykłada dużą wagę do tego, aby być przyjazną dla środowiska.

Wypełnij formularz - Zamów darmowe próbki kawy

UWAGA! Bezpłatne próbki kaw są przeznaczone jedynie dla firm (przy zamówieniu, poza danymi adresowymi, należy podać nr NIP).