fbpx
+48 58 380 11 55

Zadzwoń - doradzimy!

biuro@coffee-style.pl

Napisz do nas

Pn - Pt: 10:00 - 17:00

Godziny pracy

Ekspres Slayer

Ekspres Slayer – idealny sprzęt do Twojej kawiarni

Slayer to producent profesjonalnych ekspresów do kawy, które od wielu lat wybierane są przez najbardziej wymagających klientów z całego świata. Chociaż jest to bardzo młoda marka (istnieje od 2007 roku), to niezmiennie zaskakuje nas rewolucyjnymi rozwiązaniami podnoszącymi światowy standard w parzeniu wyśmienitej kawy.

Przed powstaniem ekspresów Slayer Jason Prefontaine, twórca marki, był importerem ekspresów do kawy, jak również właścicielem kawiarni i palarni kawy. W 2005 roku brał udział w rytuale cuppingu, podczas którego zrozumiał, że uzyskanie perfekcyjnego smaku espresso nie jest możliwe ze względu na ograniczenia występujące w już istniejących maszynach. Pomimo prób wprowadzenia radykalnych zmian na rynku kawy Jasonowi Prefontaine nie udało się przekonać ówczesnych producentów do wprowadzenia innowacji w swoich maszynach. Jedynym rozwiązaniem było stworzenie własnego sprzętu, które zaparzy jeszcze lepszą kawę i sprosta oczekiwaniom klientów. Tak też się stało.

Pomagamy dobrać odpowiedni dla Ciebie model ekspresu Slayer

Ekspres Slayer – spełnienie najskrytszych marzeń każdego baristy

Slayer jest marką, która wyznacza dziś standardy w branży urządzeń do parzenia kawy. Ekspresy te łączą w sobie najwyższą jakość wykonania, ergonomię, wygodę oraz niebanalną stylistykę. Nie bez znaczenia pozostaje tu także dynamiczna konstrukcja opracowana przez prawdziwych mistrzów. Dzięki takim funkcjom jak programowanie procesu parzenia, praktyczne aktywatory czy też procesy automatycznego czyszczenia ekspresu Slayer są wręcz idealną opcją do każdej kawiarni. Bariści pokochają je natomiast ze względu na komfort podczas przygotowywania kawy oraz parzenie jej z niezwykłą precyzją.

Atutem ekspresów Slayer jest także zastosowanie inteligentnych systemów sterujących, które wraz z wyświetlaczem Barista Dashboard zdecydowanie podwyższają wygodę pracy baristy. Odpowiednio duża przestrzeń robocza i misternie zaprojektowane komponenty ekspresów Slayer są natomiast łatwe w utrzymaniu czystości. Każdy detal jest w nich opracowany w taki sposób, by sprostać potrzebom baristów i rozbudzić kubki smakowe klientów.

Każdy ekspres Slayer jest produkowany ręcznie z największą starannością o detale.

Wypełnij formularz - Zamów darmowe próbki kawy

UWAGA! Bezpłatne próbki kaw są przeznaczone jedynie dla firm (przy zamówieniu, poza danymi adresowymi, należy podać nr NIP).