fbpx
+48 58 380 11 55

Zadzwoń - doradzimy!

biuro@coffee-style.pl

Napisz do nas

Pn - Pt: 10:00 - 17:00

Godziny pracy

Kawa do biura

Kawa do biura - aromatyczna i pobudzająca

Kawa do biura ☕ jest jedną z ważnych składowych sukcesu każdej firmy. Pracownik, który może wypić aromatyczną, świeżo paloną kawę w biurze, jest bardziej wydajny, kreatywny i skoncentrowany na swoich zadaniach. Czy te powody przekonały Cię już do tego, by zainwestować w najlepszą kawę do biura?

Znasz to uczucie, gdy mimo, że się starasz, zmieniasz kawę w biurze, aby wszystkim dopasować, a pracownicy i tak ciągle tylko na nią narzekają? Nasi klienci tego nie znają 😃.

Jak to mówią, “jeszcze się taki nie urodził, aby wszystkim dogodził”😀. Chcąc sprawdzić jak to wygląda z naszą kawą ziarnistą dla firm przeprowadziliśmy testy naszych kaw do biura u części z naszych klientów (tych większych, gdzie pracują setki ludzi, aby wyniki były bardziej wiarygodne). Wszystkie nasze bestsellery osiągnęły sporo powyżej 90% zadowolenia👍 wśród pracowników biurowych, a najwyższy wynik dla jednej z kaw to aż 97,3%!💪

Na pierwsze zamówienie kawy do firmy oferujemy aż 30% rabatu od cennika B2B!*

Zamów bezpłatne próbki wyjątkowych kaw!**

Kawa w biurze – moda czy troska o "wellbeing" pracownika?

Kawa w biurze to zdecydowanie jeden z najważniejszych rytuałów pracowniczych podczas długiego, intensywnego dnia w pracy. Według najnowszych badań, aż 55% pracowników deklaruje, że każdego dnia wypija przynajmniej jedną „małą czarną”. 28% z nich sięga natomiast nawet po 3 kubki aromatycznej kawy w ciągu dnia! Warto jednak zaznaczyć, że kawa do biura to nie kwestia mody i aktualnych trendów panujących w nowoczesnym środowisku pracy. To raczej ukierunkowanie na lepszą efektywność pracownika.

Jakie korzyści niesie ze sobą inwestycja w kawę do firm? Oto niektóre z nich:

  • kawa w biurze zmniejsza zmęczenie podczas pracy – zawarta w niej kofeina blokuje receptory, które odpowiadają za uczucie zmęczenia pracownika;
  • kawa ziarnista do biura usprawnia krążenie, dzięki czemu organizm osoby, która ją spożywa, jest lepiej dotleniony, skoncentrowany i bardziej wytrzymały fizycznie;
  • kawa do pracy to nie tylko chwila na aromatyczny relaks, ale także szansa na lepsze zdrowie. Kawa zmniejsza ryzyko wystąpienia wielu chorób cywilizacyjnych, w tym m.in. Alzheimera, Parkinsona czy też cukrzycy typu II. Co ważne, kawa do firm opóźnia procesy starzenia i chroni przed rozwojem nowotworów;
  • kawa do firm to idealny sposób na rozluźnienie atmosfery w biurze i poprawę relacji między pracownikami. Filiżanka wyśmienitego espresso korzystnie wpłynie również na negocjacje biznesowe i przebieg procesu rekrutacji nowego pracownika.

Kawa do firm – czym się kierować podczas wyboru?

Najlepsza kawa do biura, czyli tak naprawdę jaka? Przed takim wyzwaniem stoi każdy, kto planuje zakup kawy ziarnistej do biura. Z pewnością musi być to produkt, który sprosta oczekiwaniom wszystkich pracowników i pobudzi ich kubki smakowe. Chociaż dla wielu osób wciąż oczywistym wyborem jest kawa rozpuszczalna, to my w Coffee Style stawiamy przede wszystkim na jakość kawy. Wierzymy, że sekretem idealnej kawy jest nie tylko smak i zapach, ale także walory zdrowotne, które zapewnia wyłącznie kawa ziarnista.

Dobra kawa ziarnista do biura powinna być także jak najbardziej uniwersalna. W związku z tym naszym klientom polecamy przede wszystkim wybór 100% Arabiki o delikatnym, łagodnym smaku. Jest to doskonała kawa do biura, która pozwala przygotowywać kawy czarne oraz te z dodatkiem mleka, np. cappuccino i latte. Wśród czynników, które warto wziąć pod uwagę podczas wyboru kawy do firm, zalicza się także:

  • intensywność, cielistość i zawartość kofeiny – wszystkie te informacje powinny być podane na opakowaniu kawy, którą planujesz zakupić do biura;
  • wielkość opakowania – polecamy wybór większych opakowań kawy do biura, które z reguły są nieco tańsze i wystarczą na dłuższy czas;
  • cenakawa w biurze nie powinna być z najniższej półki cenowej, ponieważ może to świadczyć o jej niskiej jakości. By podjąć odpowiednią decyzję, warto korzystać z oferty rzemieślniczych palarni kawy.

Najlepsza kawa do biura w Coffee Style

Kawa ziarnista do biura to klucz do poprawy wydajności i samopoczucia pracowników w każdym biurze. Zastanawiasz się jednak, jaka kawa do firm sprawdzi się najlepiej w Twoim przypadku? Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu! W Coffee Style od wielu lat doradzamy w wyborze najlepszej kawy do biura i tworzymy połączenia smakowe, które zachwycą każdego. Czekoladowa słodycz, cytrynowe orzeźwienie – bez względu na to, jaki smak kawy do biura wybierasz, u nas możesz go znaleźć.

W Coffee Style szczególny nacisk kładziemy na jakość. W związku z tym skrupulatnie dobieramy kwasowość i intensywność kawy do biura, a także zawartość kofeiny. Wszystko po to, byś mógł delektować się nią w firmie przez długi czas. Ziarna zielonej kawy kupujemy wyłącznie ze sprawdzonych źródeł, zawsze kierując się najwyższą gradacją jakościową. W ofercie przygotowaliśmy bogaty asortyment kaw ziarnistych do biura do kaw czarnych i mlecznych, a także tych o uniwersalnym zastosowaniu.

Nie jesteś pewny, jaką kawę lubią Twoi pracownicy? Przetestuj kilka i wspólnie wybierzcie najlepszą kawę do biura. Jeśli chcesz zatem wypróbować nasze smaki, ale nie wiesz, od czego zacząć – skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy Ci w skomponowaniu pierwszego zamówienia kawy do firm, byś mógł serwować swoim pracownikom najlepsze specjały kawowe!

*Nie dotyczy sklepu internetowego

**Bezpłatne próbki kaw są przeznaczone jedynie dla firm (przy zamówieniu, poza danymi adresowymi, należy podać nr NIP).

Zdobądź cennik B2B oraz próbki kaw!
Wypełnij formularz - Zamów darmowe próbki kawy

UWAGA! Bezpłatne próbki kaw są przeznaczone jedynie dla firm (przy zamówieniu, poza danymi adresowymi, należy podać nr NIP).