fbpx
+48 58 380 11 55

Zadzwoń - doradzimy!

biuro@coffee-style.pl

Napisz do nas

Pn - Pt: 10:00 - 17:00

Godziny pracy

Leasing ekspresu do kawy

Leasing ekspresu do kawy

Leasing ekspresu do kawy to jedna z alternatyw dla zakupu ekspresu do biura lub do gastronomii. Jest to doskonała propozycja dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z własnym biznesem i nie chcą już na starcie generować dużych kosztów związanych z prowadzeniem działalności. Ze względu na trudną sytuację gospodarczą leasing ekspresu polecamy także tym firmom, które szukają elastycznych rozwiązań umożliwiających im przetrwanie w ciężkich czasach. Już teraz, dzięki naszemu kalkulatorowi, łatwo dowiesz się ile kosztuje leasing ekspresu do kawy?

Jeśli dopiero szukasz ekspresu, skontaktuj się z nami, bezpłatnie doradzimy, wycenimy, zainstalujemy i przeszkolimy😎.

Profesjonalna pomoc w wyborze - skorzystaj!

Jeśli już masz wybrany ekspres to kliknij poniżej w kalkulator leasingu ekspresu do kawy

Ekspres do kawy w leasingu

Obecnie możemy zaproponować kalkulacje leasingowe m.in. poniższych leasingodawców

LeaseLinkVB LeasingCA EFL Leasing
ING Lease NowPKO LeasingAlior Leasing
Jesteśmy także otwarci na inne firmy leasingowe. Nasi klienci kupowali u nas ekspresy korzystając z wielu innych firm leasingowych.

Czym jest leasing ekspresu do kawy?

Leasing ekspresu do kawyW Coffee Style przygotowaliśmy specjalną ofertę leasingu ekspresu do kawy, czyli odpłatnego użytkowania naszych urządzeń w czasie ustalonym w umowie oraz na określonych w niej warunkach. W zamian za korzystanie z ekspresu leasingobiorca zobowiązuje się do płacenia rat w ustalonych wysokościach przez okres trwania umowy, z reguły trwający 24 lub 48 miesięcy. Po tym czasie istnieje możliwość wykupu ekspresu na własność. Warto również wspomnieć, że w ratę leasingu wliczone jest także ubezpieczenie ekspresu, które chroni go przez okres trwania umowy.

Jeżeli zatem kupno ekspresu do biura, lokalu usługowego lub gastronomii to dla Ciebie zbyt duży wydatek, postaw na profesjonalny ekspres do kawy w leasingu. Dzięki temu będziesz w stanie serwować swoim klientom najlepszą kawę przyrządzoną w ekspresie automatycznym lub ekspresie kolbowym.

Zalety leasingu ekspresu do kawy do kawiarni lub biura

Leasing ekspresu gastronomicznego

 • Minimalna ilość formalności.
 • Brak wymogu dodatkowego zabezpieczenia.
 • Możliwość złożenia wniosku online w każdej chwili.
 • Decyzja o przyznaniu leasingu nawet w 10 minut.
 • Elastyczne formy płatności ratalnej w okresie trwania umowy.
 • Możliwość wykupienia ekspresu na własność po upływie czasu trwania umowy.
 • Najlepsze rozwiązanie dla małych firm, które nie chcą inwestować w zakup ekspresu za gotówkę.

Leasing ekspresu do kawy a dzierżawa ekspresu do kawy

Leasing ekspresu nie jest jedyną formą finansowania zakupu ekspresu do biura lub gastronomii. W niektórych przypadkach lepszym rozwiązaniem może okazać się dzierżawa ekspresu do kawy. Czym te formy różnią się od siebie? W przypadku dzierżawy czas trwania umowy jest elastyczny i zależy jest od ustaleń pomiędzy stronami. Koszty dzierżawy również przewidują pewną możliwość negocjacji w kwestii minimalnej ceny usługi. Warto jednak pamiętać, że decydując się na dzierżawę ekspresu do kawy, nie mamy możliwości wykupu ekspresu do kawy. Opcja ta jest natomiast dostępna podczas leasingu ekspresu. Wadą dzierżawy ekspresu do kawy jest konieczność zobowiązania się do comiesięcznego zakupu danej ilości drogiej kawy (w cenie kawy jest koszt ekspresu, wizyt serwisanta oraz inne opłaty manipulacyjne). Szczególnie na początku biznesu ciężko jest oszacować rzeczywiste zużycie. Może się okazać, że przy dzierżawie będziemy musieli zamawiać dużo więcej kawy niż jest to potrzebne.

Dzierżawa ekspresu do kawy jest zatem rozwiązaniem polecanym przede wszystkim średnim i dużym firmom, które chcą korzystać z najnowszych sprzętów, jednak nie zależy im na posiadaniu ich na własność. Leasing ekspresu to świetna opcja dla niedużych firm, które nie chcą jednorazowo wydawać dużych kwot na zakup ekspresu.

Zakup za gotówkę czy leasing ekspresu?

Odpowiedź brzmi: „to zależy”. Zakup za gotówkę jest z pewnością dobrym rozwiązaniem, jeśli prowadzimy małe biuro, w którym przyrządza się około 10-20 filiżanek kawy dziennie. Wówczas do codziennego użytku wystarczy sprzęt z niższej półki cenowej, kosztujący około 3 000-4 000 zł.

Jeżeli natomiast prowadzimy lub mamy w planach otwarcie lokalu gastronomicznego, to profesjonalny ekspres do kawy to konieczność. Musimy się tu liczyć ze znacznie wyższym kosztem, który szczególnie na początku działalności może przekraczać nasz budżet. Wówczas leasing ekspresu do kawy stanowi jedną z najlepszych opcji finansowania.

Leasing ekspresów do kawy – jak wygląda procedura?

Wbrew pozorom formalności związane z leasingowaniem ekspresu do kawy wcale nie są skomplikowane. Jak to wygląda krok po kroku?

Niezależnie czy ekspres jest od nas czy z innego sklepu, możesz skorzystać z poniższego niezobowiązującego, bezpłatnego kalkulatora, aby dowiedzieć się ile kosztuje leasing ekspresu do kawy do kawiarni lub biura:

Ekspres do kawy w leasingu

 1. Możesz też wybrać ekspres z naszej oferty na stronie: Ekspresy automatyczne lub Ekspresy kolbowe.
 2. Zaznaczasz opcję: „Zapytaj o ten produkt” i podajesz swoje namiary:
 3. NIP firmy
 4. Numer telefonu
 5. Adres mailowy
 6. Otrzymujesz od nas niezobowiązującą kalkulację leasingową.
 7. Kontaktujesz się z wybranym leasingodawcą i ustalasz szczegóły leasingu ekspresu do kawy.
 8. Od wielu lat współpracujemy z kilkoma firmami leasingowymi, które oferują atrakcyjne warunki finansowania. Nie oznacza to jednak, że ograniczamy się do współpracy wyłącznie z kilkoma firmami. W związku z tym akceptujemy także możliwość zawarcia umowy leasingowej z inną, wybraną przez Ciebie firmą.

Leasing ekspresu do kawy

Profesjonalna pomoc w wyborze - skorzystaj!
Wypełnij formularz - Zamów darmowe próbki kawy

UWAGA! Bezpłatne próbki kaw są przeznaczone jedynie dla firm (przy zamówieniu, poza danymi adresowymi, należy podać nr NIP).