fbpx
+48 58 380 11 55

Zadzwoń - doradzimy!

biuro@coffee-style.pl

Napisz do nas

Pn - Pt: 10:00 - 17:00

Godziny pracy

Referencje

Referencje i opinie o Coffee Style

W naszej pracy dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni zarówno z naszej kawy ziarnistej, kolbowych i automatycznych ekspresów do kawy jak i pełnej obsługi. Tym bardziej jesteśmy dumni z opinii jakie nam wystawiają nasi kontrahenci. Zaufało nam już setki klientów.

Referencje Bibus Menos

Palarnia kawy Coffee Style jest naszym dostawcą kawy od 4 lat. Zarówno asortyment, dostępność towaru jak i elastyczność we współpracy sprawiają, iż układa się ona wzorowo. Terminowość dostaw i dbałość o nas jako klienta skutkuje tym, że jesteśmy klientem zadowolonym i polecamy Coffee Style innym potencjalnym odbiorcom.

Z poważaniem,
Prokurent
Magdalena Stankiewicz

Spółka CEDAT nawiązała współpracę z Coffee Style Jarosław Birut w lipcu 2013 roku. Już prawie 4 lata cieszymy się wspaniałym smakiem i aromatem kawy ziarnistej dostarczanej przez pana Jarosława Biruta. Współpraca z Coffee Style jest bezproblemowa, dostawa już następnego dnia roboczego po złożeniu zamówienia, a jakość kawy zawsze jednakowa, czyli doskonała.

Dyrektor Działu Administracji i Spraw Rozliczeń
Joanna Grabowska-Świtała

Z przyjemnością informuję, że Palarnia Kawy Coffee Style jest naszym dostawcą kawy ziarnistej około 4 lata. Ważną zaletą sklepu jest szeroki asortyment, duża dostępność towaru i elastyczność oraz terminowość. Atutem firmy jest oferta, pragnę ją wyróżnić za jej kompletność – świernie dobrana i dopasowana do potrzeb kontrahenta. Dodam również wzorową komunikację i dbałość o klienta co powoduje nasze zadowolenie.

Renata Polomská

Referencje Electro Croon Polska

Z przyjemnością udzielam referencji firmie Coffee Style, naszemu dostawcy kawy i akcesoriów do konserwacji ekspresu. Kawę Coffee Style od lat piją nasi pracownicy i goście w biurach w Gdyni, Warszawie i Krakowie. Jej smak zbiera dużo komplementów. Bardzo cenię sobie też współpracę z Panem Jarosławem – przebiega sprawnie i w przemiłej atmosferze. Kawa dostarczana jest regularnie, na czas, dobrze zapakowana i opisana.

Polecam firmę Coffee Style jako rzetelnego dostawcę wysokiej jakości kawy.

Anna Jeżowska

Referencje Electro Croon Polska

Palarnia Kawy Coffee Style dostarcza nam kawę ziarnistą i akcesoria do obsługi ekspresu od kilku lat. Różnorodność oferowanej kawy jak i jakość są dla nas bardzo ważnym argumentem do współpracy. Pan Jarosław Birut służy nam pomocą i radą w doborze kawy, praktycznie całą dobę. Ważną zaletą sklepu jest fakt, że terminowość dostaw i dbałość o zadowolenie klienta czyli nasze jest na pierwszym miejscu.

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Palarnią Coffee Style i polecam potencjalnym odbiorcom.

Z poważaniem,
Prezes Zarządu
Krzysztof Dolewa

Referencje Latis

Nasze relacje biznesowe z firmą Coffee Style Jarosław Birut trwają już rok.

Coffee Style Jarosław Birut to nie tylko bezawaryjny sprzęt i pachnąca woń aromatycznej kawy, ale przede wszystkim pomocna, życzliwa obsługa.

Polecamy firmę Coffee Style Jarosław Birut jako profesjonalną i rzetelną w swoich usługach.

Ewa Świtoń
Specjalista ds. marketingu

Niniejszym potwierdzam, iż Palarnia kawy Coffee Style dostarcza nam kawę ziarnistą od 2016 roku. Za sugestią Pana Jarosław Birut nabyliśmy również ekspres do kawy, który nie przysparza nam żadnych problemów.

Od tego czasu odwiedza nasz więcej gości i klientów, którzy będąc w okolicy, przyjeżdżają do nas “na kawę”. Na jednej kawie się nie kończy. Spotkania trwają dłużej niż dawniej.

Jak tylko kończy się kawa, Pan jarek natychmiast przysyła nam kolejną partię.

Podsumowując, jeżeli lubicie Państwo częsty kontakt z serwisem do ekspresu kawowego, jeżeli lubicie krótkie spotkania i unikacie odwiedzin klientów w siedzibie firmy, cenicie sobie długie terminy dostawy kawy, niemiły kontakt z opiekunem klienta i niekompetentne doradztwo – zdecydowanie nie polecam Palarni Kawy Coffee Style :).

Z poważaniem,
Członek Zarządu
Aleksandra Połcik

Referencje GAK

Niniejszym zaświadczam, że Palarnia kawy Coffee Style w odpowiedzi na nasze zapotrzebowanie doradziła nam dziewięć optymalnych do naszych potrzeb, profesjonalnych ekspresów automatycznych, a następnie terminowo je dostarczyła do naszej siedziby.

Cała transakcja przebiegła sprawnie i zgodnie z ustaleniami. Polecamy firmę Coffee Style, jako rzetelną i terminową, w której można liczyć na fachowe doradztwo.

Dyrektor
Teresa Kuśmierska

Współpracę z firmą Coffee Style Jarosław Birut rozpoczęliśmy w maju 2018 r. Pan Jarosław doradził nam odpowiedni do naszych potrzeb automatyczny ekspres do kawy wraz z chłodziarką do mleka. Ze sprzętu jak dotąd jesteśmy zadowoleni. od tego czasu zaczęliśmy zamawiać z Palarni kawy Coffee Style również świeżo paloną kawę. Aromatyczna, świetnej jakości kawa oraz środki czystości do ekspresu są u nas zawsze na czas, więc poziom kofeiny w organizmach pracowników, jest zawsze na odpowiednim poziomie.

Polecamy firmę Coffee Style zarówno za jakość kawy, jak i profesjonalną obsługę klienta.

Prezes Zarządu
Agnieszka Stefanowska

Pragniemy polecić firmę Pana Jarosława Birut “Coffee Style” z Gdyni. Od kwietnia 2018 r. współpracujemy z ww. firmą.

Wybór Firmy okazał się trafny, co potwierdzają liczne pozytywne komentarze naszych gości.

Profesjonalizm i chęć pomocy, pozwoliły nam stworzyć dwie, wyjątkowe mieszanki kaw, które na co dzień serwujemy w naszym lokalu.

Szybkość dostaw i świeżość kawy oraz jej krótki czas od prażenia do młynka pozwala nam gwarantować naszym gościom najwyższą jakość.

Daniel Leczkowski

Z firmą Coffee Style współpracujemy już ponad 2 lata. Zaczęło się od testu próbek kawy, a po wyborze “naszej” mieszanki zakupiliśmy dwa ekspresy, które polecił nam Pan Jarosław Birut. Zaproponowane ekspresy wykonały już kilkanaście tysięcy kaw i służą nam do dziś.

Od początku naszej współpracy z palarnią kawy Coffee Style kupujemy kawę ziarnistą. Cenimy ją za wyjątkowy smak i aromat. Nasi goście zaskoczeni są jakością kawy. Zawsze możemy również liczyć na szybką i bezproblemową dostawę.

Polecamy Coffee Style wszystkim tym, którzy cenią sobie wysoką jakość obsługi, produktów oraz swój czas :).

Prezes Zarządu
Jarosław Jarzyński

Od 3 lat nasza kawiarnia współpracuje z Panem Jarosławem Birut z Palarni Kawy Coffee Style. Posiadamy mieszankę kawy skomponowaną wyłącznie dla nas. Idealne połączenie słodyczy ze szlachetną kwasowością czyni tę kawę wyśmienitą. Po zaparzeniu już pierwszych filiżanek kawy w kawiarni unosi się piękny zapach świeżo palonej kawy. Smakuje ona naszym gościom, co jest najważniejsze. Idealna jako espresso jak i z dodatkiem mleka. Kontakt i dostawy przebiegają błyskawicznie, a kawa w przeciągu dwóch dni po zamówieniu jest już u nas. Pan Jarosław służy także pomocą w zakresie palenia kawy, doboru ziaren, sprzętu dla kawoszy oraz odpowiada na pytania odnośnie tajemniczego świata kawy.

Z czystym sumieniem możemy polecić firmę Coffee Style dla firm, które cenią sobie bardzo dobrą jakość kawy jak i nowo powstałych kawiarni, które chcą zaskoczyć gości bardzo dobrą kawą.

Elżbieta Lipa
Właściciel

Wypełnij formularz - Zamów darmowe próbki kawy

UWAGA! Bezpłatne próbki kaw są przeznaczone jedynie dla firm (przy zamówieniu, poza danymi adresowymi, należy podać nr NIP).