fbpx
+48 58 380 11 55

Zadzwoń - doradzimy!

biuro@coffee-style.pl

Napisz do nas

Pn - Pt: 10:00 - 17:00

Godziny pracy

Ekspres do kawy do biura

Ekspres do kawy do biura

Ekspres do kawy do biura warto wybrać rozważnie. Wybierz idealny ekspres biurowy i zadbaj o lepsze samopoczucie swoich pracowników i gości😊.

Na rynku dostępnych jest bardzo wiele odpowiednich ekspresów do kawy do firm. Różnią się m.in. wydajnością, żywotnością, łatwością obsługi czy też możliwościami. Widząc ich mnogość można się przerazić :).

Z nami wybór ekspresu do biura jest prosty, ponieważ słuchamy jakie masz potrzeby i dzięki naszemu doświadczeniu pomagamy dobrać ten właściwy👌. Zależy nam, aby Twój ekspres do biura był prosty w obsłudze, łatwy w czyszczeniu oraz mało awaryjny i przede wszystkim spełniał Twoje oczekiwania😃!

Pomagamy dobrać idealny ekspres do biura

Ekspresy do biura – gwarancja pobudzenia na dobry początek dnia w pracy

Automat do kawy dla firm to sprzęt, który w ostatnich latach stał się standardowym wyposażeniem niemal każdego miejsca pracy. Biura, korporacje, salony sprzedaży, punkty usługowe – wszędzie tam spotkamy się z ekspresem biurowym, który serwuje wyśmienitą kawę nie tylko dla pracowników firmy, ale także dla klientów. Skąd wzięła się moda na picie kawy w biurze? Wszystko to za sprawą nieustannie zmieniającej się świadomości i kultury kawowej, która sprawia, że właściciele firm coraz częściej decydują się na rozwiązania, dzięki którym są w stanie zapewnić pracownikom wyśmienitą kawę bez konieczności wychodzenia do pobliskiej kawiarni lub bistro.

Czy komfort pracownika to jedyny powód, dla którego warto zainwestować w ekspres do kawy do firmy? Oczywiście, że nie! Nie od dziś wiadomo, że kawa jest nieodłącznym elementem życia wielu osób, które nie wyobrażają sobie poranka bez filiżanki ulubionego espresso czy też cappuccino. Nic w tym dziwnego – zawarta w kawie kofeina przyczynia się nie tylko do porannego pobudzenia i zwiększenia sił do działania, ale także do lepszej produktywności i skupienia w pracy. Poza tym, czy to przypadek, że pracownicy najczęściej spotykają się na pogawędkach w pobliżu ekspresu do kawy do biura? Naszym zdaniem nie! Intensywny aromat kawy unoszący się w powietrzu wprowadza przyjazną atmosferę w biurze, a także poprawia relacje pomiędzy członkami zespołu. Jak widać, decyzja związana z zakupem ekspresu do biura to inwestycja, która nie tylko się opłaca, a wręcz zwraca się z nawiązką w krótkim czasie.

Jak wybrać najlepszy ekspres do kawy do firmy?

Poszukując idealnego ekspresu do kawy do biura, mamy zazwyczaj do wyboru dwa najczęściej stosowane rozwiązania, czyli ekspres automatyczny lub ekspres na kapsułki. Które z nich sprawdza się lepiej w otoczeniu biurowym? Automaty do kawy dla firm to naszym zdaniem najlepsza opcja. Są one nie tylko proste i intuicyjne w obsłudze, ale także umożliwiają przygotowanie wielu rodzajów kaw w zaledwie kilka sekund. Cały proces przyrządzenia kawy w automatycznym ekspresie do biura sprowadza się do naciśnięcia odpowiedniego przycisku oraz podstawienia filiżanki czy też kubka pod wylewkę kawy. Jak widać, z przygotowaniem kawy w takim ekspresie do firmy poradzi sobie każdy, nawet mało doświadczony w parzeniu kawy, pracownik.

Warto także zwrócić uwagę na kilka parametrów, którymi powinien się cechować dobry ekspres biurowy:

  • wydajność ekspresu do biura – już w pierwszym dniu użytkowania możemy zauważyć, jak ekspres staje się główną atrakcją w firmie i każdy chętnie z niego korzysta. Kluczowe jest zatem określenie wydajności ekspresu, czyli ilości kaw, które będą przygotowywane każdego dnia w biurze. Na podstawie liczby pracowników musimy oszacować dzienną ilość przyrządzanych kaw, by mieć pewność, że nasz ekspres do kawy dla firm sobie poradzi z tym zadaniem. Do wyboru mamy zazwyczaj ekspresy, które przygotowują do 30, 100, 200 lub 300 kaw dziennie;
  • pojemność zbiorników – to kolejny parametr uzależniony od ilości przygotowywanych kaw przez pracowników. Jeżeli z urządzenia korzysta np. 20 osób, to wielkość pojemnika na wodę, fusy oraz ziarna kawy powinna być na tyle duża, by nie było konieczności częstego dosypywania kawy lub dolewania wody;
  • komfort obsługi i prosta konserwacja – dobry ekspres do firmy powinien być przede wszystkim prosty w obsłudze. Warto zatem wybrać taki model, który nie przysporzy pracownikom problemów z parzeniem kawy, a przy tym pozwoli im przyrządzać ulubione napoje kawowe, w tym także kawy mleczne. Dobrze, by sprzęt ten wyposażony był także w automatyczne systemy czyszczenia i odkamieniania, co ułatwi utrzymywanie go w czystości.

Jaką kawę ziarnistą wybrać do ekspresu do kawy do biura?

Wiemy już, jak ważna w każdej firmie jest kawa, która to poprawia samopoczucie i koncentrację pracowników, a także korzystnie wpływa na ich zdrowie. Pozostaje jednak zadać sobie pytanie, jaka kawa sprawdzi się najlepiej w naszym przypadku? W tej kwestii polecamy zaufać wiedzy i doświadczeniu profesjonalistów. Coffee Style od wielu lat specjalizuje się nie tylko w sprzedaży wysokiej jakości ekspresów do kawy do firmy, ale także w produkcji najlepszych mieszanek kawowych.

W naszej ofercie przygotowaliśmy duży wybór aromatycznych mieszanek kawowych, które doskonale sprawdzają się podczas przyrządzania zarówno kaw czarnych, jak i kaw mlecznych. W przypadku każdej z nich staramy się odpowiednio dobierać kwasowość i intensywność, jak również zawartość kofeiny, tak, by pracownicy mogli się delektować wyjątkowym smakiem kawy w miejscu pracy. Jeżeli nie wiesz, którą z mieszanek wybrać, skontaktuj się z naszymi specjalistami – z przyjemnością pomożemy Ci w doborze kawy ziarnistej do Twojego ekspresu do kawy dla firm.

Najpopularniejsze ekspresy do kawy do biura

Ekspresy do biura - WMF 1300 S
Ekspres do kawy do biura - Dr.coffee F10
Ekspres automatyczny do biura Dr.coffee F11 Big Plus
Ekspres do biura - Dr.coffee Minibar S
Ekspres do kawy do firm - Franke A300
Ekspresy do kawy do biura - Franke A600
Wypełnij formularz - Zamów darmowe próbki kawy

UWAGA! Bezpłatne próbki kaw są przeznaczone jedynie dla firm (przy zamówieniu, poza danymi adresowymi, należy podać nr NIP).